Onvo 75VQ90F2UA
66
35.987 TL
Ekran Boyutu75 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Onvo 75VQ90F2UA Satıcı Fiyatları
35.988 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Onvo 75Vq90f2ua 4K Ultra Hd 75u0022 190 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv Satıcı: Ulusal Avm
38.949 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
38.999 TL Ücretsiz Kargo 34 dk önce
39.999 TL Ücretsiz Kargo 34 dk önce
ONVO 75VQ90F2UA 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: Nafa
39.999 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
İlk Fiyat 38.949 TL
Güncel Fiyat 35.987 TL
Fiyat Değişimi %7.6 düşüş
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Onvo 75VQ90F2UA Avantajları
  • 75" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu75 İnç
Ekran Boyutu (cm)189 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriQLED with Quantum Dot, Quantum Dot Display
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store, Web Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Program Rehberi (EPG)Var
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
RAM2 GB
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)104 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
HDR Enerji Tüketimi (1000h)109 kWh
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaksız)1667.1 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)955.6 mm
TV Derinliği (Ayaksız)82.6 mm