Onvo 75VQ90F3UA
67
35.141 TL
Ekran Boyutu75 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Onvo 75VQ90F3UA Satıcı Fiyatları
35.142 TL Ücretsiz Kargo 2 saat önce
Onvo 75VQ90F3UA 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: Hepsiburada
35.999 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Onvo 75VQ90F3UA 75u0022 190 Ekran 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: ÜmitTicaretDtm
37.341 TL Ücretsiz Kargo 34 dk önce
Onvo 75VQ90F3UA 75u0022 190 Ekran 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: mediamarkt
37.479 TL Ücretsiz Kargo 34 dk önce
38.822 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
ONVO 75VQ90F3UA 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: Electrovitrin
38.998 TL Ücretsiz Kargo 2 saat önce
38.999 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Onvo 75Vq90F3Ua 75 inç 190 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K UHD Qled TV
38.999 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
ONVO 75VQ90F3UA 75inc 190 cm Frameless UHD Google Smart Qled TV,Uydu Alıcı
38.999 TL Ücretsiz Kargo 52 dk önce
39.515 TL 1 saat önce
İlk Fiyat 34.999 TL
Güncel Fiyat 35.141 TL
Fiyat Değişimi %0.4 artış
Son Güncelleme 07/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Onvo 75VQ90F3UA Avantajları
  • 75" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 24 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu75 İnç
Ekran Boyutu (cm)189 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriQLED with Quantum Dot, Quantum Dot Display
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri4 Adet
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store, Web Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Program Rehberi (EPG)Var
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
RAM2 GB
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)125 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)166 kWh
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)1667 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)1021.5 mm
TV Derinliği (Ayaklı)335 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1667 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)953 mm
TV Derinliği (Ayaksız)79.5 mm