Alcatel Move Time SW10
Ekran Boyutu95.00 inç
Batarya370 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Alcatel Move Time SW10 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Alcatel Move Time SW10 Avantajları
- 95 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX5 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 8 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.02 GB dahili depolama sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.95 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 96x64 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.8 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Gövde Ağırlık | 22 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Turuncu |
| Kordon Rengi | Mavi, Turuncu |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX5 |
| Servis ve Uygulamalar | Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Güvenli Bölge |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2502C |
| Bellek (RAM) | 8 MB |
| Dahili Depolama | 16 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 900, 1800 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 370 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Alcatel Movetime |
| Seri | Movetime SW10 |