Alcatel OneTouch Watch
Ekran Boyutu122.00 inç
Batarya210 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAlcatel Watch OS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Alcatel OneTouch Watch modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Alcatel OneTouch Watch Avantajları
- 122 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 210 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.22 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x204 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 258 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 262K |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41.8 mm |
| Cihaz Eni | 41.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Ağırlık | 60 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Alcatel Watch OS |
| Titreşim | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | STMicroelectronics STM32F429 |
| Ana İşlemci (CPU) | 180 MHz Cortex-M4 |
| CPU Frekansı | 180 MHz |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 210 mAh |
| Şarj Biçimi | USB Type A (Erkek) |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Alcatel OneTouch |
| Seri | OneTouch Watch |