Alcatel MoveBand MB12
Ekran Boyutu-
Batarya50 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiRTOS
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Alcatel MoveBand MB12 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Alcatel MoveBand MB12 Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 50 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 32 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
TASARIM
| Cihaz Boyu | 48.5 mm |
| Cihaz Eni | 18 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 7.9 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 32 KB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 50 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 30 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Ürün Ailesi | Alcatel Moveband |
| Seri | Moveband MB12 |