Apple Watch SE 2 2024 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon
10.999 TL
Ekran Boyutu178.00 inç
Batarya296 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 10.999 TL |
| 20-04-2026 | 10.864 TL |
| 05-05-2026 | 10.999 TL |
Apple Watch SE 2 2024 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Satıcı Fiyatları
Apple Watch SE GPS 44mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa ve Gece Yarısı Spor Kordon - M/L
En Ucuz
10.999 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Apple Watch SE GPS 44mm Gümüş Alüminyum Kasa ve Kot Rengi Spor Kordon - S/M
En Ucuz
10.999 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Apple Watch SE GPS 44mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa + Gece Yarısı Spor Kordon - S/M
Satıcı: Taptek
11.199 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Apple Watch SE GPS 44mm Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L (Apple Türkiye Garantili )
Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ
11.200 TL
Ücretsiz Kargo
58 dk önce
Apple Watch SE GPS 44mm Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L (Apple Türkiye Garantili )
Satıcı: NicGsm
11.499 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
Apple Watch SE GPS 44mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa + Gece Yarısı Spor Kordon - S/M
Satıcı: Amobile İletişim Hizmetleri
11.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Apple Watch Se Gps 44Mm Starlight Aluminium Case With Starlight Sport Band - S/M
Satıcı: ASLAN TELEKOM
12.950 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Apple Watch Se Gps 44 Mm Alüminyum Kasa Ve Spor Kordon - S/M 2024 Yıldız Işığı
Satıcı: ASLAN TELEKOM
13.089 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Apple Mxer3Tu/A Watch SE GPS 44mm Gümüş Alüminyum Kasa ve Denim Spor Kordon - M/L
13.499 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Apple Watch Se Gps 44 Mm Alüminyum Kasa Ve Spor Kordon - S/M 2024 Gümüş
Satıcı: Tuyak Teknoloji
14.899 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
10.999 TL
Güncel Fiyat
10.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch SE 2 2024 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch SE 2 2024 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Avantajları
- 178 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dans
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
HIIT
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Güçlendirilmiş Cam, Ion-X Cam, Parlaklık Ayarı, Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 32.9 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 11 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Bas Konuş (Walkie-Talkie), Çevrimdışı Çeviri, Çevrimdışı Haritalar, Digital Crown, Gelgit Grafiği, Güç Tasarruf Modu, GymKit, İnternet Radyo, Rahatsız Etmeyin Modu, Ses ile Komut Verme, Ses Kaydı, Sesli Çeviri, Sesli Mesaj, Sesli Not (Voice Memo), Sesli Uyarı, SMS Gönderme, Spotify, Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Acil Durum Bilgileri, Akıllı Ev Uyumu, Canlı Konum Takibi, Ekran Kilidi, Geriye Dönük Konum Takibi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Uluslararası Acil Arama, UV İndeksi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, İlaç Hatırlatıcısı, Ruh Hali Takibi, Sağlık Tavsiyesi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, Rüzgar Bilgileri, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, Kuvvet Egzersizleri, HIIT, Dövüş Sporları, Dans |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S8 SiP |
| CPU Frekansı | 1.8 GHz |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | PowerVR |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 296 mAh |
| Batarya Özellikleri | 90 Dakikada %80 Dolum |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj, Qi Kablosuz Şarj (5W) |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 12 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Yok |
| Diğer Sensörler | Gürültü Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | iOS 18+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch SE 2 (2024) |