Apple Watch SE 3 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon
13.898 TL
Ekran Boyutu178.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 13.898 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch SE 3 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch SE 3 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Avantajları
- 178 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- 64 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dans
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
HIIT
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Güçlendirilmiş Cam, Ion-X Cam, Parlaklık Ayarı, Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 33 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah, Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 26 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Akıllı Sesli Asistan, Bas Konuş (Walkie-Talkie), Çevrimdışı Çeviri, Çevrimdışı Haritalar, Digital Crown, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Gelgit Grafiği, GymKit, Rahatsız Etmeyin Modu, Ses Kaydı, Sesli Çeviri, Sesli Mesaj, Sesli Not (Voice Memo), Sesli Uyarı, Spotify, Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Acil Durum Bilgileri, Akıllı Ev Uyumu, Canlı Konum Takibi, Ekran Kilidi, Geriye Dönük Konum Takibi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Uluslararası Acil Arama, UV İndeksi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi, İlaç Hatırlatıcısı, Ruh Hali Takibi, Sağlık Tavsiyesi, Uyku Apnesi Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, Rüzgar Bilgileri, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, Kuvvet Egzersizleri, HIIT, Dövüş Sporları, Dans |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S10 SiP |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | PowerVR |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | 15 Dakikada 8 Saatlik Kullanım, 45 Dakikada %80 Dolum |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1.3 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Yok |
| Diğer Sensörler | Gürültü Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Apple Watch SE 3 |