Apple Watch Series 9 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop
15.499 TL
Ekran Boyutu169.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 15.499 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Series 9 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Series 9 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Avantajları
- 169 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 64 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Kardiyo
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Sörf
Tenis
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.69 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 352x430 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Ion-X Cam, Kavisli Ekran, Parlaklık Ayarı, Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 31.9 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Pembe, Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 10 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Bas Konuş (Walkie-Talkie), El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Gelgit Grafiği, GymKit, Sesli Uyarı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Akıllı Ev Uyumu, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Uluslararası Acil Arama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi, Ruh Hali Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, Rüzgar Bilgileri, Sanal Antreman Partneri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Yüzme (Havuz), Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Dayanıklılık/Güç, Pilates, Sörf, Dövüş Sporları |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S9 SiP |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Yapay Zeka İşlemcisi (NPU) | Apple Neural Engine (ANE), 4 Çekirdekli |
| Dahili Depolama | 64 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1.5 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Gürültü Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Series 9 |