Asus VivoWatch 5
Ekran Boyutu134.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Asus VivoWatch 5 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Asus VivoWatch 5 Avantajları
- 134 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Merdiven Tırmanma
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.34 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x320 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 53.5 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.5 mm |
| Ağırlık | 74 g |
| Gövde Ağırlık | 52 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Nabız Geçiş Süresi İndeksi (PTT), Solunum Monitörü, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu, Hız Ölçer |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yoga, Yüzme (Havuz), Merdiven Tırmanma |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Bekleme Süresi | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 11 |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Asus VivoWatch |
| Seri | VivoWatch 5 |