Asus ZenWatch 3
Ekran Boyutu139.00 inç
Batarya340 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Asus ZenWatch 3 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Asus ZenWatch 3 Avantajları
- 139 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 400x400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 287 PPI |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Corning Gorilla Glass 3, Kavisli Ekran, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.95 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk, Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı, Kahverengi, Turuncu, Gümüş |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 2100 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.2 GHz Quad-core ARM Cortex A7 |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| CPU Mimarisi | 32-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno 304 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Bellek (RAM) Tipi | LPDDR3 |
| Bellek (RAM) Frekansı | 400 MHz |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 340 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 15 Dakikada %60 Dolum |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 8.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Asus ZenWatch |
| Seri | ZenWatch 3 |