Asus ZenWatch 2
Ekran Boyutu163.00 inç
Batarya400 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Asus ZenWatch 2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Asus ZenWatch 2 Avantajları
- 163 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.63 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x320 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 278 PPI |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass 3, Kavisli Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 40.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 22 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı, Kahverengi, Turuncu, Gümüş |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Arama Geçmişi, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 400 APQ8026 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.2 GHz Quad-core ARM Cortex A7 |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 60 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Asus ZenWatch |
| Seri | ZenWatch 2 |