Everest Ever Watch EW-403
Ekran Boyutu144.00 inç
Batarya230 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Everest Ever Watch EW-403 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Everest Ever Watch EW-403 Avantajları
- 144 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 230 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.44 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 128x128 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ağırlık | 43 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Kırmızı, Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Kırmızı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6260 |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 230 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Everest Ever |
| Seri | Ever Watch |