Everest W311 Fit Mate
Ekran Boyutu91.00 inç
Batarya130 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Everest W311 Fit Mate modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Everest W311 Fit Mate Avantajları
- 91 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX4 su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 130 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.91 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.45 mm |
| Cihaz Eni | 24.1 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.2 mm |
| Gövde Ağırlık | 30 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX4 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Arayan İsmi Gösterimi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 130 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Everest Fit |
| Seri | Fit Mate |