Everest Ever Watch EW-504
Ekran Boyutu156.00 inç
Batarya380 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Everest Ever Watch EW-504 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Everest Ever Watch EW-504 Avantajları
- 156 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.56 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.5 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.8 mm |
| Ağırlık | 51 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6261 |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 380 mAh |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Everest Ever |
| Seri | Ever Watch |