Honor Watch GS 3
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya451 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHuawei LiteOS
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Honor Watch GS 3 modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Honor Watch GS 3 Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 32 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Tırmanış
Triatlon
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Kavisli Ekran (3D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.9 mm |
| Cihaz Eni | 45.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Gövde Ağırlık | 44 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Karbon Kaplamalı (DLC) Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Mavi |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Huawei LiteOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Aydınlatma (Flashlight), SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Triatlon |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apollo4 |
| Bellek (RAM) | 32 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 451 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 5 Dakikada 1 Günlük Kullanım |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Honor Watch |
| Seri | Watch GS |