Honor Watch Magic
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya178 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Honor Watch Magic modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Honor Watch Magic Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 178 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 16 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 42.8 mm |
| Cihaz Eni | 42.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Fitness |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | ARM Cortex-M4 |
| Bellek (RAM) | 16 MB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 178 mAh |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 10 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Honor Watch |
| Seri | Watch Magic |