Honor Watch GS 4
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya451 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiMagicOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Honor Watch GS 4 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Honor Watch GS 4 Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 32 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Tırmanış
Triatlon
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Kavisli Ekran (3D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.9 mm |
| Cihaz Eni | 45.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Gövde Ağırlık | 44 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik, Karbon Kaplamalı (DLC) Çelik |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk, Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | MagicOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | MagicOS 7.2 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Aydınlatma (Flashlight), SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Triatlon |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 32 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 451 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 5 Dakikada 1 Günlük Kullanım |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 336 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 9.0+, iOS 11+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Honor Watch |
| Seri | Watch GS |