Huawei Watch 3 Active
16.999 TL
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya420 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiOpsiyonel
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 16.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch 3 Active modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch 3 Active Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46.2 mm |
| Cihaz Eni | 46.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.15 mm |
| Gövde Ağırlık | 54 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Huawei Celia Asistan |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz) |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS) |
| SIM Desteği | Opsiyonel |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Opsiyonel |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 420 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch 3 |