Huawei Watch 3 Pro Classic
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya790 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch 3 Pro Classic modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch 3 Pro Classic Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 790 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49.6 mm |
| Cihaz Eni | 48 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14 mm |
| Gövde Ağırlık | 64 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Huawei Celia Asistan |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Güvenlik Asistanı, Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz) |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | HiSilicon Hi6262 |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 3G, 4G |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 790 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 60 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, HarmonyOS 2.0, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch 3 |