Huawei Watch 4 Pro Classic
29.999 TL
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya780 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 29.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch 4 Pro Classic modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch 4 Pro Classic Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 780 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 310 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 310 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Kavisli Ekran, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.6 mm |
| Cihaz Eni | 47.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.9 mm |
| Gövde Ağırlık | 65 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Hatırlatıcılar, Zamanlayıcı, Güç Tasarruf Modu, SMS Gönderme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Düzensiz Ritim Bildirimi, Solunum Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Dalış |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 5100 |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 780 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 108 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch 4 |