Huawei Watch 5 Titanyum (46mm)
31.899 TL
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya867 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 31.899 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch 5 Titanyum (46mm) modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch 5 Titanyum (46mm) Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 867 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 310 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX9, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Golf
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 310 PPI |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Kavisli Ekran (3D), LTPO 2.0, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.3 mm |
| Gövde Ağırlık | 58 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Titanyum |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Digital Crown, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, EN13319 Sertifikası, Güç Tasarruf Modu, Huawei Sunflower Konumlandırma Sistemi, Mini Oyun, SMS Gönderme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Arteriyel Sertlik Tespiti, Düzensiz Ritim Bildirimi, HRV Durumu, Solunum Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Golf, Dalış |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B4 (1700), B5 (850), B6 (800) |
| 3G Özellikleri | HSDPA, HSPA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B18 (800), B19 (800), B2 (1900), B26 (850), B28 (700), B34 (2000), B38 (2600), B4 (1700), B40 (2300), B5 (850), B66 (1700) |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 867 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 15 Dakikada 1 Günlük Kullanım |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj, Qi Kablosuz Şarj (10W) |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 108 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 11 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü, Dokunsal Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 9.0+, HarmonyOS 2.0, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch 5 |