Huawei Watch D
27.499 TL
Ekran Boyutu164.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 27.499 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch D modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch D Avantajları
- 164 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Balıkçılık
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
İp Atlama
Koşu
Kürek Çekme
Yoga
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.64 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 456x280 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.6 mm |
| Gövde Ağırlık | 40.9 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Titanyum |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Hesap Makinesi, Akıllı Sesli Asistan, Mini Oyun |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, İp Atlama, Balıkçılık |
| Antrenman Sayısı | 70 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Hall Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, HarmonyOS 2.0, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch D |