Huawei Watch Fit 4 Mor
4.668 TL
Ekran Boyutu182.00 inç
Batarya400 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 4.668 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch Fit 4 Mor modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch Fit 4 Mor Avantajları
- 182 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 347 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
İp Atlama
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Rafting
Sörf
Tırmanış
Yelkencilik
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.82 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 408x480 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 347 PPI |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.5 mm |
| Gövde Ağırlık | 27 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Mor |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Arama Geçmişi, Çevrimdışı Haritalar, Digital Crown, Ekran Görüntüsü Alma (Screenshot), Fonksiyonel Düğme, Hızlı Yanıt, Huawei Sunflower Konumlandırma Sistemi, Sesli Not (Voice Memo), Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme), SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, HRV Durumu, Sağlık Tavsiyesi, Solunum Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi, Ekranda Egzersiz Animasyonları, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, Suda Rota Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Sörf, Kürek Sörfü, Yelkencilik, Rafting |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 75 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch Fit 4 |