Huawei Watch Fit Mini
Ekran Boyutu147.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch Fit Mini modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Watch Fit Mini Avantajları
- 147 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
İp Atlama
Koşu
Kürek Çekme
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 194x368 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51.5 mm |
| Cihaz Eni | 25.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Gövde Ağırlık | 20 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Altın |
| Kordon Rengi | Beyaz, Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, İp Atlama |
| Antrenman Sayısı | 96 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 5 Dakikada 2 Günlük Kullanım |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch Fit |