Huawei Watch GT 3 Pro Titanium
8.550 TL
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya530 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 8.550 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch GT 3 Pro Titanium modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 530 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
İp Atlama
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Sörf
Tırmanış
Triatlon
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46.6 mm |
| Cihaz Eni | 46.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.9 mm |
| Gövde Ağırlık | 54 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Geri Sayım Sayacı, Hedef Belirleme, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Golf, Triatlon, Sörf, Dalış |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), A-GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 530 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 85 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, HarmonyOS 2.0, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch GT 3 |