Huawei Watch GT 5 Beyaz (41mm)
9.214 TL
Ekran Boyutu132.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 9.214 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch GT 5 Beyaz (41mm) modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch GT 5 Beyaz (41mm) Avantajları
- 132 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 352 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX9K, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Futbol
İp Atlama
Kayak
Koşu
Tenis
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 352 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Parlaklık Ayarı |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41.3 mm |
| Cihaz Eni | 41.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.5 mm |
| Gövde Ağırlık | 35 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Kompozit Deri |
| Kasa Rengi | Altın |
| Kordon Rengi | Beyaz |
| Kordon Ölçüsü | 18 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9K, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Çevrimdışı Haritalar, Digital Crown, Ekran Görüntüsü Alma (Screenshot), Fonksiyonel Düğme, Hızlı Yanıt, SMS Gönderme, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer, Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Sağlık Tavsiyesi, Uyku Apnesi Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Dövüş Sporları |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj, Qi Kablosuz Şarj (18W) |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 9.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch GT 5 |