Huawei Watch GT 6 Deri Kayış 41mm
7.735 TL
Ekran Boyutu132.00 inç
Batarya540 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHarmonyOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 7.735 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch GT 6 Deri Kayış 41mm modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch GT 6 Deri Kayış 41mm Avantajları
- 132 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 540 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 64 GB dahili depolama ile geniş alan
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 352 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX9, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
HIIT
İp Atlama
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Tenis
Tırmanış
Yelkencilik
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 352 PPI |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Parlaklık Ayarı |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41.3 mm |
| Cihaz Eni | 41.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.99 mm |
| Gövde Ağırlık | 37.5 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Kompozit Deri |
| Kasa Rengi | Altın |
| Kordon Rengi | Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 6 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Çevrimdışı Haritalar, Digital Crown, Ekran Görüntüsü Alma (Screenshot), Fonksiyonel Düğme, Hızlı Yanıt, Huawei Sunflower Konumlandırma Sistemi, Sesli Not (Voice Memo), SMS Gönderme, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer, Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, HRV Durumu, Ruh Hali Takibi, Sağlık Tavsiyesi, Uyku Apnesi Bildirimi, Uyku Koçu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, Fonksiyonel Eşik Gücü (FTP), Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Dayanıklılık/Güç, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri, HIIT, Dövüş Sporları, Yelkencilik |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Dahili Depolama | 64 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 540 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Huawei Watch GT 6 |