Huawei Watch Ultimate 2 eSIM
58.999 TL
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 58.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch Ultimate 2 eSIM modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch Ultimate 2 eSIM Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 310 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX9, 20 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Golf
Koşu
Kürek Çekme
Tenis
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 310 PPI |
| Azami Parlaklık | 3500 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), LTPO 2.0, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.8 mm |
| Cihaz Eni | 47.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.9 mm |
| Gövde Ağırlık | 80.5 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Seramik |
| Kasa Malzemesi | Zirkonyum Sıvı Metal |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk, Titanyum |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Gümüş, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9, 20 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Çevrimdışı Haritalar, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Güç Tasarruf Modu |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama, Sonar Tabanlı Su Altı İletişimi (SOS) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Parmak Ucundan Ölçüm Yapma, Su Tüketimi Takibi, Uyku Apnesi Bildirimi, Yüksek Stres Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi, Geri Dönüş Rotası, Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Golf, Dalış |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | HSDPA, HSPA |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 11 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 9.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch Ultimate |
| Seri | Huawei Watch Ultimate 2 |