Misfit Flash
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Misfit Flash modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Misfit Flash Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 3 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
TASARIM
| Cihaz Boyu | 28.5 mm |
| Cihaz Eni | 28.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8 mm |
| Gövde Ağırlık | 6 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Mavi, Pembe, Kırmızı, Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe, Kırmızı, Gümüş, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım, Sesli Uyarı |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Değiştirilebilir Para Pil (CR2032) |
| Şarj Biçimi | Şarj Edilemez |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 4320 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Misfit Flash |
| Seri | Flash |