Misfit Vapor
Ekran Boyutu139.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Misfit Vapor modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Misfit Vapor Avantajları
- 139 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android Wear 2.0 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Gelen Aramaları Yönetme, Arayan İsmi Gösterimi, Google Asistan, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Bisiklet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 2100 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.2 GHz Quad-core ARM Cortex A7 |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| CPU Mimarisi | 32-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno 304 |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
BATARYA
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Misfit Vapor |
| Seri | Vapor |