Misfit Ray
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Misfit Ray modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Misfit Ray Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Yoga
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
TASARIM
| Cihaz Boyu | 38 mm |
| Cihaz Eni | 12 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Gövde Ağırlık | 8 g |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Gri, Gümüş, Altın, Mor |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
| Desteklenen Aktiviteler | Bisiklet, Yoga |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Değiştirilebilir Para pil (SR754W) |
| Şarj Biçimi | Şarj Edilemez |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 120 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Misfit Ray |
| Seri | Ray |