Samsung Galaxy Fit e
Ekran Boyutu74.00 inç
Batarya70 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiRealtime OS
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Fit e modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Samsung Galaxy Fit e Avantajları
- 74 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 70 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 128 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 4 MB depolama kapasitesi düşük olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.74 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 64x128 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 193 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | PMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40.2 mm |
| Cihaz Eni | 16 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.9 mm |
| Ağırlık | 15 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Sarı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Realtime OS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Takvim, Darbeye Dayanıklılık, MIL-STD-810G |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yüzme |
DONANIM
| Ana İşlemci (CPU) | MCU Cortex M0 96MHz |
| Bellek (RAM) | 128 KB |
| Dahili Depolama | 4 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 70 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 13 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 9.0+ |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Fit |