Samsung Galaxy Watch 3 Titan
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya340 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiTizen
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch 3 Titan modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch 3 Titan Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1150 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass DX |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46.2 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.1 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Tizen |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 5.5 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Çevrilebilen Fonksiyonel Bezel, Darbeye Dayanıklılık, Hızlı Yanıt, MIL-STD-810G, Spotify, Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Sağlık Tavsiyesi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 9110 |
| CPU Frekansı | 1.15 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | ARM Mali-T720 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, BeiDou (BDS), A-GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 340 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2.3 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 9.0+ |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Watch 3 |