Samsung Galaxy Watch 4 (44mm)
7.999 TL
Ekran Boyutu136.00 inç
Batarya361 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 7.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch 4 (44mm) modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch 4 (44mm) Avantajları
- 136 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1536 MB RAM ile akıcı kullanım
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 330 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1180 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.36 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 450x450 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 330 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass DX |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44.4 mm |
| Cihaz Eni | 43.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.8 mm |
| Ağırlık | 30.3 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Samsung One UI Watch 3 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Darbeye Dayanıklılık, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Google Asistan, Google Haritalar, Hızlı Yanıt, MIL-STD-810G, Spotify, Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA), Sağlık Tavsiyesi, Vücut Yapısı Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness |
| Antrenman Sayısı | 90 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos W920 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A55 |
| CPU Frekansı | 1.18 GHz |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | ARM Mali-G68 |
| Bellek (RAM) | 1.5 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), A-GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 361 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Güç Paylaşımı, Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 40 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Watch 4 |