Samsung Galaxy Watch 5 44mm
6.599 TL
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya410 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 6.599 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch 5 44mm modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch 5 44mm Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1536 MB RAM ile akıcı kullanım
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 330 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1180 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Golf
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 450x450 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 330 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44.4 mm |
| Cihaz Eni | 43.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.8 mm |
| Ağırlık | 33.5 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Mavi |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android Wear 3.5 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Bixby Asistan, Darbeye Dayanıklılık, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Google Asistan, Hızlı Yanıt, MIL-STD-810H, Spotify, Strava, Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA), Sağlık Tavsiyesi, Vücut Yapısı Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Fitness, Golf |
| Antrenman Sayısı | 90 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos W920 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A55 |
| CPU Frekansı | 1.18 GHz |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | ARM Mali-G68 |
| Bellek (RAM) | 1.5 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 410 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Güç Paylaşımı, Kablosuz Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+ |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Watch 5 |