Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46mm)
11.898 TL
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya361 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 11.898 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46mm) modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46mm) Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1536 MB RAM ile akıcı kullanım
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 330 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1180 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 450x450 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 330 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass DX, Parlaklık Ayarı |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.5 mm |
| Cihaz Eni | 45.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ağırlık | 52 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Samsung One UI Watch 3 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Çevrilebilen Fonksiyonel Bezel, Çevrimdışı Haritalar, Darbeye Dayanıklılık, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Google Asistan, Google Haritalar, MIL-STD-810G, Mini Oyun, Spotify, Strava, Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA), Horlama Takibi, Sağlık Tavsiyesi, Su Tüketimi Takibi, Vücut Enerjisi Durumu, Vücut Yapısı Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness |
| Antrenman Sayısı | 90 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos W920 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A55 |
| CPU Frekansı | 1.18 GHz |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | ARM Mali-G68 |
| Bellek (RAM) | 1.5 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), A-GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 361 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Güç Paylaşımı, Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 40 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Watch 4 |