Samsung Galaxy Watch 42mm
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya270 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiTizen
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch 42mm modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch 42mm Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 302 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1150 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 302 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Kavisli Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Çoklu Dokunmatik (Multi Touch), Corning Gorilla DX+ |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.7 mm |
| Cihaz Eni | 41.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.7 mm |
| Ağırlık | 49 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Tizen |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 4.0 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Hatırlatıcılar, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 9110 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.15 GHz Dual Core |
| CPU Frekansı | 1.15 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 768 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | Glonass, A-GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 270 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Watch |