Samsung Gear Fit 2
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya200 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiTizen
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Gear Fit 2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Samsung Gear Fit 2 Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 311 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 200 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 216x432 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 311 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Kavisli Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 28 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Tizen |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Dahili Medya Oynatıcı, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Güç Tasarruf Modu |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 3250 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.0 GHz Dual core |
| CPU Frekansı | 1.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 200 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 9 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+ |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Samsung Gear |
| Seri | Gear Fit 2 |