Samsung Gear Live
Ekran Boyutu163.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Gear Live modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Gear Live Avantajları
- 163 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.63 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x320 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 278 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 56.4 mm |
| Cihaz Eni | 37.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8.9 mm |
| Ağırlık | 59 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Kırmızı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Ses ile Komut Verme, Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 400 APQ8026 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.2 GHz |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2014 |
| Ürün Ailesi | Samsung Gear |
| Seri | Gear Live |