Samsung Gear S2 Classic Rose
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya250 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiTizen
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Gear S2 Classic Rose modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Gear S2 Classic Rose Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 302 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 302 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Ağırlık | 42 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Pembe |
| Kordon Rengi | Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Tizen |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 2.3.1 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Çevrilebilen Fonksiyonel Bezel, Güç Tasarruf Modu, Sesli Not (Voice Memo), Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Güvenlik ve Koruma | Güvenlik Asistanı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 3250 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.0 GHz Dual core |
| CPU Frekansı | 1.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 250 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+ |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Samsung Gear |
| Seri | Gear S2 |