Samsung Smart Charm
Ekran Boyutu-
Batarya17 mAh
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Smart Charm modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Samsung Smart Charm Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- Sıçramalara Karşı su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 17 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
TASARIM
| Cihaz Boyu | 18.2 mm |
| Cihaz Eni | 18.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 6.5 mm |
| Ağırlık | 3 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Pembe, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | Sıçramalara Karşı |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 17 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Samsung Smart |
| Seri | Smart Charm |