Wiky Watch 4Plus
4.899 TL
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya620 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiWiky OS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 4.900 TL |
| 05-05-2026 | 4.899 TL |
Wiky Watch 4Plus Satıcı Fiyatları
Wiky Watch 4 Plus Akıllı Çocuk Saati Mavi
En Ucuz
Satıcı: Tuncerler - Turkcell Mağazası
4.899 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Wiky Watch 4 Plus Akıllı Çocuk Saati Mavi
Satıcı: Arta Mobil İletişim - Turkcell Mağazası
4.900 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Wiky Watch 4 Plus Mavi Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: KimSatar
6.299 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Wiky Watch 4 Plus Mavi Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: vebingo
6.595 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Wiky Watch 4 Plus Pembe Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: vebingo
6.595 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Wiky Watch 4 Plus Mavi Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: vebingo
6.626 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Wiky Watch 4 Plus Pembe Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: vebingo
6.626 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Wiky Watch 4 Plus Mavi Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: vebingo
6.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Wiky Watch 4 Plus Akıllı Çocuk Saati (İthalatçı Garantili) pembe
Satıcı: vebingo
7.013 TL
Ücretsiz Kargo
51 dk önce
Wiky Watch 4 Plus Pembe Akıllı Çocuk Saati
Satıcı: vebingo
7.434 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
İlk Fiyat
4.900 TL
Güncel Fiyat
4.899 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Wiky Watch 4Plus modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Wiky Watch 4Plus Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 620 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, 2D Ekran Camı |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.4 mm |
| Cihaz Eni | 41 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16 mm |
| Ağırlık | 57 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wiky OS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Mini Oyun, Rahatsız Etmeyin Modu, Sesli Mesaj, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Çıkarma Bildirimi, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Konum Bilgisi Paylaşma, Uzaktan İzleme, Uzaktan Kapatma, Uzaktan Yeniden Başlatma |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum SL8521E |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 900, 1800 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B8 (900) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B1 (2100), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B38 (2600) |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Konum Bilgisi için |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 620 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Wiky Watch |
| Seri | Watch 4 |