Wiky Watch 5Plus
8.540 TL
Ekran Boyutu178.00 inç
Batarya770 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiWiky OS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 8.540 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Wiky Watch 5Plus modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Wiky Watch 5Plus Avantajları
- 178 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 770 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1400 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Gorilla Glass, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51.2 mm |
| Cihaz Eni | 42.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.5 mm |
| Ağırlık | 52 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wiky OS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Fonksiyonel Düğme, Güç Tasarruf Modu, Mini Oyun, Rahatsız Etmeyin Modu, Sesli Mesaj, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Çıkarma Bildirimi, Ebeveyn Kontrolü, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Kapatma Önleme, Konum Bilgisi Paylaşma, Uzaktan İzleme, Uzaktan Kapatma, Uzaktan Sıfırlama, Uzaktan Yeniden Başlatma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum 8541E |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Frekansı | 1.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 900, 1800 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B1 (2100), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B38 (2600) |
| 4G Özellikleri | FDD, LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Konum Bilgisi için |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 770 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.1+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Wiky Watch |
| Seri | Watch 5 |