Wiky Watch 5E
3.490 TL
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya700 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiRTOS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.490 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Wiky Watch 5E modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Wiky Watch 5E Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 700 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 48 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Gorilla Glass, 2D Ekran Camı |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 54 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.5 mm |
| Ağırlık | 55.5 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Titreşim | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Fonksiyonel Düğme, Grup Yazışması, Mini Oyun, Rahatsız Etmeyin Modu, Sesli Mesaj, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Ebeveyn Kontrolü, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Konum Bilgisi Paylaşma, Siren Sesi, Uzaktan İzleme, Uzaktan Kapatma, Uzaktan Sıfırlama, Uzaktan Yeniden Başlatma |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc UMS9117 |
| CPU Frekansı | 1.0 GHz |
| Bellek (RAM) | 48 MB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | B2, B3, B5, B8 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B2 (1900), B28A (700), B38 (2600), B40 (2300), B5 (850) |
| 4G Özellikleri | FDD, LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Konum Bilgisi için |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Wiky Watch |
| Seri | Watch 5 |