Xiaomi Redmi Watch 5 Active
1.599 TL
Ekran Boyutu2.00 inç
Batarya470 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHyperOS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.599 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Redmi Watch 5 Active modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Avantajları
- 2 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Aerobik
Basketbol
Bisiklet
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Koşu
Sörf
Tenis
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x385 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 250 PPI |
| Azami Parlaklık | 500 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Parlaklık Ayarı, 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49.1 mm |
| Cihaz Eni | 40.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.4 mm |
| Ağırlık | 42.2 g |
| Gövde Ağırlık | 30.6 g |
| Kordon Ağırlık | 11.6 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü önleyici ikinci mikrofon, Gürültü Önleyici Mikrofon |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Alexa, Arama Geçmişi, Aydınlatma (Flashlight), Fonksiyonel Düğme, Güç Tasarruf Modu, Rahatsız Etmeyin Modu, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), Strava, Telefon Üzerinden GPS |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), İp Atlama, Sörf, Dövüş Sporları, Aerobik |
| Antrenman Sayısı | 140 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 470 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 288 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 432 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Redmi Watch |
| Seri | Redmi Watch 5 |