Xiaomi Smart Band 8
1.001 TL
Ekran Boyutu162.00 inç
Batarya190 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.001 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Smart Band 8 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Xiaomi Smart Band 8 Avantajları
- 162 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 190 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Kayak
Koşu
Paten/Buz Pateni
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.62 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 192x490 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 600 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Kavisli Ekran (2.5D), 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 48 mm |
| Cihaz Eni | 22.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.99 mm |
| Ağırlık | 27 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Deri, Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Sarı, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Aydınlatma (Flashlight), Mini Oyun, Rahatsız Etmeyin Modu, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Fitness, Futbol, Kayak, İp Atlama, Dövüş Sporları, Paten/Buz Pateni |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 190 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 384 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Mi Band |
| Seri | Mi Band 8 |