Xiaomi Smart Band 9 Active
1.049 TL
Ekran Boyutu147.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHyperOS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.049 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Smart Band 9 Active modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Xiaomi Smart Band 9 Active Avantajları
- 147 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Binicilik
Bisiklet
Dans
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Tenis
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 172x320 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 247 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Güçlendirilmiş Cam, Güneşte Görünür, Islak Parmak ile Dokunma, Parlaklık Ayarı, 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.9 mm |
| Cihaz Eni | 26.94 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.99 mm |
| Gövde Ağırlık | 16.5 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Pembe, Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Aydınlatma (Flashlight), Rahatsız Etmeyin Modu |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Tenis, Futbol, Merdiven Tırmanma, İp Atlama, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri, Binicilik, Dans |
| Antrenman Sayısı | 50 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 432 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Smart Band |
| Seri | Smart Band 9 |