Dacia Jogger 1.0 Extreme
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 1,595,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Benzin / MHEV |
| Araç Tipi | Station Wagon |
| Vites Tipi | Manuel |
| Resmi Site | Dacia Jogger 1.0 Extreme |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Motor Gücü | 110 HP |
| Tork | 200 Nm |
| 0-100 km/s | 11.2 sn |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Ortalama Menzil | 893 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 7 Kişilik |
| Uzunluk | 4550 mm |
| Genişlik | 1853 mm |
| Yükseklik | 1689 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Dacia Jogger 1.0 Extreme fiyatı 22/05/2026 tarihinde 1.595.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 1.595.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 1.595.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- Acil fren destek sistemi (AFUAFD)
- Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control)
- Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
- Yol Tutuş Desteği (Extended Grip)
- Merkezi kilit sistemi
- Ön sis farları
- Sürücü ve yolcu ön hava yastığı
- Yan hava yastıkları
- Y ışık imzalı LED farlar
- Lastik basıncı gösterge sistemi
- Elektronik Denge Programı (ESPHSA)
- Otomatik yanan farlar
- Yağmur sensörü
- Eller serbest Dacia kart sistemi
- Hareket halinde otomatik kilitlenen kapılar
- Sürücü, yolcu ve arka koltuk emniyet kemer ikazı
- 3 noktalı arka emniyet kemerleri
- Çocuk koltuğu sabitleyici (ISOFIX)
- Ön yolcu hava yastığı iptal kilidi
- LED gündüz farları
- Acil durum çağrısı
- Arka park sensörü
- Geri görüş kamerası
- Otomatik klima
- Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar
- Sürücü koltuğuna entegre ön kol dayama
- Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
- Ön koltuk arkalarında ayarlanabilir uçak tipi
- Arka orta koltuk başlığı
- Arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği
- Bagaj halısı
- Sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrikli ön camlar
- Elektrikli ön camlar
- Elektrikli arka camlar
- Lastik tamir kiti
- Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon
- Bagaj aydınlatması
- Yol bilgisayarı
- 3,5" TFT gösterge paneli
- ECO Mode
- Modüler siyah tavan barları
- Bakır rengi yan aynalar
- Bakır rengi ve topografik detaylı Extreme dış
- 16'' siyah alüminyum jantlar
- Karartılmış arka yan camlar
- Köpekbalığı anten
- Extreme tasarımlı kumaş döşeme
- Suni deri direksiyon
- Topoğrafik detaylı Extreme tasarım kauçuk
- Media Display (8" Multimedya sistemi, Bluetooth,
Dacia Jogger 1.0 Extreme Avantajları
- 708 litre geniş bagaj hacmi
- 7 koltuklu yapısı ile geniş aileler için uygun
Dezavantajları
- 0–100 km/s hızlanma değeri sportif beklentiler için yüksek kalabilir
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
★
★
★
★
★
%70
Yetişkin
%69
Çocuk
%41
Yaya
%39
Güvenlik
2011 Euro NCAP sonucu
Dacia Jogger Diğer Versiyonları
Dacia Jogger 1.0 Extreme İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Dacia Jogger 1.0 Extreme modeli, aile kullanımı ve uzun yolculuklar yapanlar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.