Finlux FN SFR 500 P
15.232 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
65 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.232 TL |
Finlux FN SFR 500 P Satıcı Fiyatları
Finlux Fn Sfr 500 P Beyaz Ocaklı Fırın
Satıcı: FEBHOME
15.232 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
15.232 TL
Güncel Fiyat
15.232 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Finlux FN SFR 500 P Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Solo |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Cam İç Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Sığ Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Yok |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 45 kg |