Siemens HB012FBW1T
16.106 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 16.106 TL |
Siemens HB012FBW1T Satıcı Fiyatları
Siemens Hb012fbw1t Fırın Ankastre Beyaz
En Ucuz
Satıcı: Beyazon
16.106 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HB012FBW1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
16.729 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Siemens HB012FBW1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: cfcon-line
18.000 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Siemens HB012FBW1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: VARDAR GROUP AŞ
18.400 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Siemens Hb012fbw1t 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: ÖZGÜÇLÜ
18.816 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HB012FBW1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: Ymt Ev Aletleri
20.239 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Siemens Hb012fbw1t 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: ÖZGÜÇLÜ
20.950 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Siemens Hb012fbw1t 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM
21.900 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
HB012FBW1T IQ100 Ankastre Fırın 60 x 60 cm Beyaz 66 Lt Ankastre Fırın - Çok Renkli
Satıcı: METRADE TİCARET
22.319 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
HB012FBW1T IQ100 Ankastre Fırın 60 x 60 cm Beyaz 66 Lt Ankastre Fırın - Çok Renkli
Satıcı: ALC DTM
24.179 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
İlk Fiyat
16.106 TL
Güncel Fiyat
16.106 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB012FBW1T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Hızlı Ön Isıtma, LED Ekran |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Siemens HB012FBW1T Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HB012FBW1T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |